مشاوره ثبت شرکت در بهترین موسسه ثبت شرکتها در ایران 02162753000
blog

درباره ما

۱۷ تیر ۱۳۹۸ 0 پرسش و پاسخ

موسسه خدمات اداری کاج به شماره ثبت 49551 و شناسه ملی 14009115806 فعالیت خود را در حوزه مشاوره کسب و کار، مشاوره ثبت انواع شرکت و برند تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران آغاز نموده است و سعی کرده است که به شیوه ای نو و آنلاین در قالب یک استارتاپ مشاور بسیاری از مدیران و صنعتگران کشور باشد.

logo-samandehi

قوانین و مقررات

1.کلیه تماس ها پس از تکمیل فرم و پرداخت مبلغ فقط از طریق شماره 02162753000 خواهد بود، در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و انتقاد با شماره 09928002549 تماس بگیرید.
۲. معمولا پاسخ پیام ها در واتس اپ حداکثر ۳ ساعت بعد ارسال خواهد گردید. کاربر متعهد میگردد تا دریافت پاسخ از تماس با شماره فوق خودداری نماید.
۳. پس از تکمیل فرم و پرداخت مبلغ، در صورت انصراف کاربر از ادامه کار قبل از انجام کاری مانند تایید نام شرکت، کل مبلغ عودت میگردد و درصورت ارسال مدارک و شروع انجام کار، درصورت انصراف کاربر از ادامه کار، 20 درصد مبلغ پرداختی کسر و و 80 درصد مبلغ عودت داده خواهد شد.
۴. در پرونده های ثبت شرکت معمولا 5 مورد نام از کاربر دریافت می شود. در صورت رد شدن نام های اعلام شده توسط اداره ثبت شرکت ها، ثبت نام مجدد مشمول پرداخت هزینه نخواهد بود اما نیازمند همکاری کاربر و صبر ایشان می باشد.
۵. کلیه مدارک درخواستی صرفا از طریق واتس اپ یا فکس به شماره 02162753000 بایستی ارسال شود.
۶. مدت زمان ثبت شرکت از تاریخ پرداخت و ارسال مدارک، حدودا ۲۰ تا ۲۵ روز، تایید اولیه برند ۳۵ روز، صدور سند برند ۳۵ روز، کارت بازرگانی ۳۰ روز و ایزو ۱۰ روز زمان خواهد برد. کلیه زمان های اعلامی کاری می باشند و تعطیلات و روزهای ۵شنبه و جمعه لحاظ نخواهد شد.
۷. در رابطه با ثبت برند، مبلغ پرداختی شامل ثبت نام پنل کاربری و تنظیم اظهارنامه و پیگیری دریافت نتیجه خواهد بود. هزینه های واریزی پس از تایید علامت تجاری، شامل تشکیل پرونده، پرداخت روزنامه های رسمی اول و دوم، پرداخت حق الثبت و صدور سند بصورت جداگانه اعلام و دریافت خواهد شد.
۸. در رابطه با ثبت نام کارت بازرگانی، شرایط اخذ کارت بازرگانی را از وب سایت مشاهده فرمایید و سپس نسبت به تکمیل فرم و پرداخت هزینه اقدام نمایید.
۹. کلیه پیگیری های پرونده، درخواست عودت مبلغ، ارسال هرگونه درخواست یا سوال و… فقط از طریق واتس اپ به شماره 09928002549 خواهد بود.
10. در رابطه با کارت بازرگانی، هزینه پرداختی شما در سایت فقط شامل ثبت نام کامل و اخذ دفاتر قانونی خواهد بود. هزینه واریزی مربوط به اتاق بازرگانی بصورت جداگانه بایستی توسط کاربر پرداخت گردد.
۱۱. در رابطه با پیگیری موسسه برای اخذ جواز تاسیس، تا تاریخ 25 آبان 1400 فقط به منظور ثبت برند امکان پذیر بود اما به دلیل تغییر قوانین اداره مالیکت برند، جواز تاسیس دیگر مورد تایید اداره نبوده و موسسه کاج هیچ فعالیتی در این حوزه نخواهد داشت.

۱۲. هزینه اعلام شده در سایت برای ثبت شرکت صرفا تا مرحله تنظیم اساسنامه و ارسال مدارک به اداره و صدور شماره ثبت و شناسه ملی با حداقل سرمایه و تعداد اعضا خواهد بود و هزینه های دفاتر قانونی و مهر شرکت و روزنامه رسمی یا کثیرالانتشار با دریافت هزینه های جداگانه انجام خواهد شد.

۱۳. پرونده های ثبت شرکت در تهران درصورت پرداخت دستمزد وکیل، توسط وکیل طراف قرارداد با موسسه کاج دریافت خواهد شد. پرونده های شهرستان ها توسط کاربر گرامی پست شده و حضورا از اداره ثبت شرکت های استان مربوطه توسط کاربر دریافت می گردد.

14. پیگیری های مالیاتی مانند گرفتن کد اقتصادی یا گواهی ارزش افزوده طبق آخرین قوانین پنجره کسب و کار اتاق بازرگانی و فقط در استان تهران در سریعترین زمان ویژه ی ممکن پیگیری خواهد شد اما موسسه هیچ تعهد زمانی و خارج از چارچوب قانون نخواهد داد.

15. درصورت رد نام شرکت/ موسسه بیش از دو مرتبه، برگشت خوردن مدارک ثبت شرکت/ موسسه بابت اشتباه از سوی متقاضی، ایجاد تغییر در اطلاعات شرکت/ موسسه پس از تایید نام و هرگونه موردی که باعث ثبت مجدد اطلاعات گردد، پرداخت هزینه مجدد طبق اعلام کارشناس ثبت پایدار از سوی متقاضی الزامیست.

16. کلیه هزینه های پیک و پست مدارک در کلیه خدمات سایت، همچنین دریافت کلیه مدارک ثبت شرکت به عهده کارفرمای محترم می باشد.

17. در ارتباط با طراحی سایت شرکتی و شخصی و لوگو سایر موارد مربوط به شروع کسب و کار، هزینه ها بعد از بررسی و نیاز کاربر اعلام می گردد.

(کاربر محترم با تایید و توافق این قوانین درخواست و پرداخت خود را در این سامانه انجام می دهد. درصورت بروز هرگونه اختلاف، کلیه موارد ابتدا از طریق پشتیبانی سایت و در نهایت، صرفا توسط مراجع قانونی مربوطه حل و فصل خواهد شد).

پرسش و پاسخ
سوال از شما پاسخ از ما
درحال ارسال پاسخ به :
تماس با ما